Degustace,  Jižní Morava,  Vinařství,  Víno

Selské trhy Olomouc – TENTO PÁTEK, 5.června, kvůli nepřízni počasí ZRUŠENO! Stánek Máma na víně se neotevře


Dnes, 5.června, se pro Vás stánek Máma na víně s možností degustace vín bohužel nezprovozní. Věřím, že příznivce tato situace neodradí a potkáme se za týden, opět v pátek, ve stejný čas i místě. Bohužel počasí neovlivníme, doufám ve Vaše pochopení. 

Selské trhy na Výstavišti Flora navazují na tradici olomouckých farmářských trhů.  Ve Smetanových sadech za pavilonem A mezi 13 – 17 hod. můžete koupit čerstvé a kvalitní potraviny lokálních pěstitelů a regionálních výrobců.

Pokud jste stále neprubnuli nabídku vín od Mámy na víně, je na čase situaci napravit. Rádi si doplníte představu, co přesně nabízím, s čím můžu pomoct aco pro Vás zrealizovat? Chcete mě poznat osobně? Zeptejte se, degustujte vína ze 4 vinařství, prohlížejte …. využijte pátek 5. června 2020 na návštěvu Selských trhů v Olomouci a stavte se na pohárek ke stánku Máma na víně. Posloužím Vám jako informační i degustační zastávka a doufám, že Vás naladím na začátek víkendu a zpříjemním ho třeba koupí dobré lahve na večer. Startujeme od 13 hodin.

Těším se na viděnou!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *